OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Translation
hy: Թարգմանություն
