OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Settings
ja: 設定

en: Text
ja: テキスト

en: Select all
ja: 全て選択

en: Languages
ja: 言語

en: Copy
ja: コピー

en: Translation
ja: 翻訳
