OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Languages
ka: ენები
