OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Model
lv: Modelis

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Languages
lv: Valodas

en: Copy
lv: Kopēt

en: Translation
lv: Tulkojums
