OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Copy
my: ကူးရန်
