OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Language
pl: Język

en: Service Provider
pl: Dostawca usługi

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Text
pl: Tekst

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Languages
pl: Języki

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Translation
pl: Tłumaczenie
