OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Service Provider
ru: Провайдер

en: Settings
ru: Настройки

en: Text
ru: Текст

en: Model
ru: Модель

en: Select all
ru: Выделить все

en: Deselect all
ru: Снять выделение со всего

en: Languages
ru: Языки

en: Copy
ru: Копировать

en: Translation
ru: Перевод
