OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Languages
sk: Jazyky

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Translation
sk: Preklad
