OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Text
tr: Metin

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Languages
tr: Diller

en: Copy
tr: Kopyala

en: Translation
tr: Çeviri
