OpenAM API (2.0.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: content type
es: tipo de contenido

en: Attributes
es: Atributos

en: Logout
es: Cerrar sesión
