OpenAM API (2.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: content type
de: Inhaltstyp

en: Attributes
de: Attribute

en: Logout
de: Abmelden

en: Authenticate
de: Authentifizieren
