OpenAM API (2.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: content type
fr: type de contenu

en: Attributes
fr: Attributs

en: Logout
fr: Déconnexion
