OpenAM API (2.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: content type
gl: tipo de contido

en: Attributes
gl: Atributos

en: Logout
gl: Saír
