OpenAM API (2.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: content type
he: סוג תוכן

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Logout
he: יציאה
