OpenAM API (2.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: content type
ja: コンテンツタイプ

en: Attributes
ja: 属性

en: Logout
ja: ログアウト
