OpenAM API (2.0.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: content type
no: innholdstype

en: Attributes
no: Attributter

en: Logout
no: Logg ut

en: Uri
no: URI
