OpenAM API (2.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: content type
nl: inhoudstype

en: Attributes
nl: Attributen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Authenticate
nl: Authentiseer

en: Uri
nl: URI
