OpenAM API (2.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: content type
sv: innehållstyp

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Logout
sv: Logga ut

en: Uri
sv: URI
