OpenAM API (2.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: content type
uk: тип матеріалу

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Logout
uk: Вихід

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: Uri
uk: Адреса ресурсу
