OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: content type
cs: typ obsahu

en: Attributes
cs: Atributy

en: Logout
cs: Odhlásit
