OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: content type
lv: satura tips

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Logout
lv: Iziet
