OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: content type
ru: тип материала

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Logout
ru: Выход
