OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: content type
tr: içerik tipi

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Logout
tr: Çıkış
