OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Logout
vi: Thoát

en: Authenticate
vi: Xác thực
