OpenBusiness Profile (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (60 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Blog
ne: ब्लग

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Language name
ne: भाषाको नाम

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
