OpenBusiness Profile (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (43 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Language
am: ቋንቋ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Log in
am: ግባ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Tabs
am: ትሮች

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Translate
am: ተርጉም

en: Element
am: አባል

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Language name
am: የቋንቋ ስም

en: Select language
am: ቋንቋ ይምረጡ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
