OpenBusiness Profile (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (56 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Language
hy: Լեզու

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Picture
hy: նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Role
hy: Դեր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Left
hy: Ձախ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Language name
hy: Լեզվի անվանումը

en: Select language
hy: Ընտրեք լեզուն

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"

en: Editing languages
hy: Լեզուների խմբագրում

en: Reordering languages
hy: Լեզուների վերադասավորում

en: Set a language as default
hy: Սահմանել լեզուն որպես կանխադրված

en: Add, rearrange or remove filters.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել ֆիլտրները

en: Sort actions
hy: Դասակարգման գործողություններ

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել դասակարգման օրինափությունները
