OpenBusiness Profile (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Language
ast: Llingua

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Send
ast: Unviar

en: Role
ast: Rol

en: Log in
ast: Entrar

en: Blog
ast: Blogue

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Languages
ast: Llingües

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Select language
ast: Esbillar una llingua

en: Basic page
ast: Páxina básica
