OpenBusiness Profile (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (39 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Language
gu: ભાષા

en: Article
gu: લેખ

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Send
gu: મોકલો

en: Role
gu: હોદો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Tools
gu: સાધનો

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Language name
gu: ભાષાનું નામ

en: Select language
gu: ભાષા પસંદ કરો

en: Reordering languages
gu: ભાષાઓ ફરીથી ગોઠવો
