OpenBusiness Profile (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (161 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Language
nl: Taal

en: Article
nl: Artikel

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Search
nl: Zoeken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Fields
nl: Velden

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: next
nl: volgende

en: Role
nl: Rol

en: Log in
nl: Inloggen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sort Criteria
nl: Sorteercriteria

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Create account
nl: Account aanmaken

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: prev
nl: vorige

en: Languages
nl: Talen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Translation language
nl: Vertalingstaal

en: Translation
nl: Vertaling

en: Language code
nl: Taalcode

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Translate
nl: Vertalen

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: View more
nl: Lees meer

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Go to
nl: Ga naar

en: - All -
nl: - Alle -

en: Language name
nl: Taalnaam

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Language direction
nl: Taalrichting

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
nl: Deze vraag is om te controleren dat u een mens bent, om geautomatiseerde invoer (spam) te voorkomen.

en: User interface translation
nl: Gebruikersinterface-vertaling

en: Reset your password
nl: Uw wachtwoord opnieuw instellen

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Adding languages
nl: Talen toevoegen

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: The time that the Paragraph was created.
nl: Tijdstip waarop de paragraaf is aangemaakt.

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Website feedback
nl: Website-feedback

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in. Bijvoorbeeld: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: Editing languages
nl: Talen bewerken

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: View edit page
nl: De bewerkpagina bekijken

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
nl: <p>Deze pagina biedt de mogelijkheid om algemene talen toe te voegen aan de site.</p><p>Als de gewenste taal niet beschikbaar is kunt u een aangepaste taal toevoegen.</p>

en: <p>Choose a language from the list, or choose "Custom language..." at the end of the list.</p><p>Click the "Add language" button when you are done choosing your language.</p><p>When adding a custom language, you will get an additional form where you can provide the name, code, and direction of the language.</p>
nl: <p>Kies een taal uit de lijst, of kies 'Aangepaste taal...' aan het eind van de lijst.</p><p>Klik op de knop 'Taal toevoegen' als u een taal hebt gekozen.</p><p>Als u een aangepaste taal toevoegd, krijg u een extra formulier waar de naam, taalcode en leesinrichting van de taal kunt invullen.</p>

en: Continuing on
nl: Wordt vervolgd op

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
nl: <p> Deze pagina biedt de mogelijkheid om een taal te bewerken op uw site, inclusief aangepaste talen. </p>

en: <p>You cannot change the code of a language on the site, since it is used by the system to keep track of the language.</p>
nl: <p>U kunt de taalcode niet aanpassen op de site omdat deze gebruikt wordt door het systeem om de taal te identificeren.</p>

en: <p>The language name is used throughout the site for all users and is written in English. Names of built-in languages can be translated using the Interface Translation module, and names of both built-in and custom languages can be translated using the Configuration Translation module.</p>
nl: <p>De naam van de taal wordt site-breed gebruikt voor alle gebruikers en wordt in het Engels weergegeven. Namen van ingebouwde talen kunnen vertaald worden met de Interface Translation-module en namen van zowel ingebouwde als aangepaste talen kunnen met de Configuration Translation-module vertaald worden.</p>

en: <p>Choose if the language is a "Left to right" or "Right to left" language.</p><p>Note that not all themes support "Right to left" layouts, so test your theme if you are using "Right to left".</p>
nl: <p>Kies of de schrijfrichting van de taal 'links naar rechts' of 'rechts naar links' is.</p><p>Merk op dat niet alle thema's 'rechts naar links' lay-outs ondersteunen dus test het thema bij het gebruik van 'rechts naar links".</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
nl: <p>De "Talen" pagina stelt u in staat talen toe te voegen, te wijzigen, te verwijderen of te rangschikken voor de site.</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
nl: <p>Om meer talen aan de site toe te voegen, klikt u op de "Voeg talen toe" knop.</p><p>Toegevoegde talen worden in de talenlijst weergegeven en kunnen worden bewerkt of verwijderd.</p>

en: Reordering languages
nl: Talen herschikken

en: <p>To reorder the languages on your site, use the drag icons next to each language.</p><p>The order shown here is the display order for language lists on the site such as in the language switcher blocks provided by the Interface Translation and Content Translation modules.</p><p>When you are done with reordering the languages, click the "Save configuration" button for the changes to take effect.</p>
nl: <p>Gebruik de sleep-iconen naast de talen om de talen op uw site te rangschikken.</p><p>De volgorde die hier getoond wordt is de weergavevolgorde van talen op de site zoals in de taalkeuze blokken van de Interface Translation-module en de Content Translation-module.</p><p>Als u klaar bent met het rangschikken van de talen klikt u op "Instellingen opslaan" om de wijzigingen door te voeren.</p>

en: Set a language as default
nl: Een taal als standaard instellen

en: <p>You can change the default language of the site by choosing one of your configured languages as default. The site will use the default language in situations where no choice is made but a language should be set, for example as the language of the displayed interface.</p>
nl: <p>U kunt de standaardtaal van de site wijzigen door een van de geconfigureerde talen te kiezen als standaard. De site gebruikt de standaardtaal daar waar geen keuze is gemaakt voor een taal maar wel een taal verwacht wordt, bijvoorbeeld de taal van de weergegeven interface.</p>

en: Modifying languages
nl: Talen aanpassen

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
nl: <p>Bewerkingen zijn beschikbaar om talen te wijzigen of te verwijderen.</p><p>U kunt de naam en schrijfrichting van een taal wijzigen.</p><p>Verwijderde talen kunnen later weer toegevoegd worden. Een taal verwijderen zal ook alle interfacevertalingen verwijderen die bij deze taal horen, en inhoud in deze taal wordt "taal-neutraal" gezet. De standaardtaal van de site kan niet verwijderd kan worden.</p>

en: Choose the language you want to translate.
nl: Kies de taal die u wilt vertalen.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
nl: Geef het specifieke woord of zin op dat u wilt vertalen. U kunt ook alleen een deel van een woord opgeven.

en: Filter the search
nl: Zoekresultaten filteren

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
nl: U kunt zoeken op onvertaalde tekenreeksen als u iets wilt vertalen dat nog niet is vertaald. Als u een bestaande vertaling wilt aanpassen, dan kunt u ook alleen zoeken op vertaalde tekenreeksen.

en: Apply your search criteria
nl: De zoekcriteria toepassen

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
nl: Klik op de <em>Filter</em>-knop om de zoekcriteria toe te passen.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
nl: U kunt uw eigen vertaling in de tekstvelden van de rechter kolom schrijven. U kunt het beste proberen te achterhalen in welke context de tekst wordt gebruikt om de meest passende vertaling te geven.

en: Validate the translation
nl: De vertaling valideren

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
nl: Als u klaar bent met de vertaling klikt u op de knop <em>Vertalingen opslaan</em>. U moet de vertaling opslaan voordat u de pagina wisselt of een nieuwe zoekopdracht uitvoert.

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Manage view settings
nl: Overzichtinstellingen beheren

en: View or edit the configuration.
nl: De configuratie bekijken of bewerken.

en: Displays in this view
nl: Wordt in dit overzicht weergegeven

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
nl: Een weergave is een manier om de resultaten te tonen bijvoorbeeld als een pagina of een blok. Een overzicht kan meerdere weergaven bevatten die hier worden getoond. De actieve weergave is gemarkeerd.

en: View administration
nl: Overzichtbeheer

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
nl: Voer beheertaken uit, inclusief het toevoegen van een beschrijving en het aanmaken van een duplicaat. Klik op de keuzelijst om de beschikbare opties te zien.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
nl: Kies hoe resultaten uitgevoerd worden. Kies bijvoorbeeld <em>Inhoud</em> om elk item volledig uit te voeren volgens de daarvoor ingestelde weergave. Of kies <em>Velden</em>, om specifieke velden voor elk resultaat weer te geven. Aanvullende formaten kunnen toegevoegd worden door modules te installeren die de basisfunctionaliteit van Drupal <em>uitbreiden</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
nl: Als dit overzicht velden gebruikt, worden ze hier weergegeven. U kunt op een veld klikken om het te configureren.

en: Filter your view
nl: Filter het overzicht

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
nl: Voeg filters toe om het aantal getoonde resultaten te beperken. Bijvoorbeeld een filter voor <em>Gepubliceerd</em> en selecteer vervolgens <em>Ja</em> om alleen <em>gepubliceerde</em> content te tonen.

en: Filter actions
nl: Filteracties

en: Add, rearrange or remove filters.
nl: Filters toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
nl: Beheer de volgorde waarop de resultaten getoond moeten worden. Klik op een actieve sorteer-regel om deze in te stellen.

en: Sort actions
nl: Acties sorteren

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
nl: Sorteerregels toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Show a preview of the view output.
nl: Een voorbeeld van de overzichts-output weergeven.

en: <p>Now that you have an overview of the "Add languages" feature, you can continue by:<ul><li>Adding a language</li><li>Adding a custom language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
nl: <p>Na het overzicht van de 'Talen toevoegen'-feature, kunt u verder gaan met:<ul><li>Een taal toevoegen</li><li>Een aangepaste taal toevoegen</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Ingestelde talen bekijken</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Edit language" feature, you can continue by:<ul><li>Editing a language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
nl: <p>Na het overzicht van de 'Taal bewerken'-feature, kunt u verder gaan met:<ul><li>Een taal bewerken</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Ingestelde talen bekijken</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Languages" page, you can continue by:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Adding a language</a></li><li>Reordering languages</li><li>Editing a language</li><li>Deleting a language</li></ul></p>
nl: <p>Nu u een beeld heeft van de "Talen" pagina kunt u verder gaan door:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Een taal toevoegen</a></li><li>Herschikken talen</li><li>Een taal aanpassen</li><li>Een taal verwijderen</li></ul></p>

en: This page allows you to translate the user interface or modify existing translations. If you have installed your site initially in English, you must first add another language on the <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Languages page</a>, in order to use this page.
nl: Deze pagina maakt het mogelijk om de gebruikersinterface te vertalen of bestaande vertalingen aan te passen. Als u de site in eerste instantie in het Engels heeft geïnstalleerd, dan moet u eerst een andere taal toevoegen op de  <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Talen pagina</a>, om deze pagina te kunnen gebruiken.

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
nl: De vertalingen die u hier heeft gedaan worden gebruikt in de gebruikersinterface van de site. Als u ze op een andere site wilt gebruiken of met een externe vertaaleditor wilt aanpassen dan kunt u deze <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">exporteren</a> naar een .po-bestand en ze later weer <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importeren</a>.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.
