OpenBusiness Profile (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (40 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: Tags
sq: Etiketat

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Picture
sq: Fotografia

en: Contact
sq: Kontakti

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Send
sq: Dërgo

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Blog
sq: Ditari

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe

en: Language name
sq: Emri i gjuhës

en: Select language
sq: Zgjidh gjuhën

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
