OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (106 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Text
eu: Testua

en: Picture
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: All
eu: Guztiak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: next
eu: hurrengoa

en: Role
eu: Rol

en: Log in
eu: Sartu

en: Blog
eu: Bloga

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Create account
eu: Sortu kontua

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Style
eu: Estiloa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Above
eu: Gainean

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Translate
eu: Itzuli

en: Related Content
eu: Erlazio edukia

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: View more
eu: Bistaratu gehio

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Language name
eu: Hizkuntza izena

en: Select language
eu: Hizkuntza hautatu

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Asc
eu: Goraka

en: Showing
eu: Bistaretzen

en: Language direction
eu: Hizkuntza norabidea

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza

en: Adding languages
eu: Hizkuntzak gehitzen

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
eu: Sartu komaz banandutako zerrenda. Adibidez: Barañain, Iruña, "Lezaun, Nafarroa"

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Editing languages
eu: Hizkuntzak editatzen

en: Reordering languages
eu: Hizkuntzak birantolatzen

en: Set a language as default
eu: Ezarri hizkuntza lehenetsi bezala

en: Filter the search
eu: Iragazi bilaketa

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera
