OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (108 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Language
lt: Kalba

en: Article
lt: Straipsnis

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Tag
lt: Žymė

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Icon
lt: Piktograma

en: Text
lt: Tekstas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Send
lt: Siųsti

en: next
lt: toliau

en: Role
lt: Rolė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Square
lt: Kvadratas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: English
lt: Anglų

en: Languages
lt: Kalbos

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Style
lt: Stilius

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation language
lt: Verčiama kalba

en: Translation
lt: Vertimas

en: Above
lt: Virš

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: Element
lt: Elementas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: User interface translation
lt: Vartotojo sąsajos vertimas

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]
