OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (48 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Language
sl: Jezik

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Picture
sl: Slika

en: Contact
sl: Kontakt

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored by
sl: Avtor

en: Send
sl: Pošlji

en: Log in
sl: Prijava

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Languages
sl: Jeziki

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Language name
sl: Ime jezika

en: Select language
sl: Izberite jezik
