OpenBusiness Profile (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (104 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Language
et: Keel

en: Article
et: Artikkel

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Fields
et: Väljad

en: Send
et: Saada

en: Log in
et: Sisene

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Languages
et: Keeled

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Tabs
et: Sakid

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Translation
et: Tõlge

en: Language code
et: Keele kood

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: Print
et: Prindi

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Translate
et: Tõlge

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Select language
et: Vali keel

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Language direction
et: Keele suund

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: User interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Adding languages
et: Keelte lisamine

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Editing languages
et: Keelte haldamine

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
et: <p>See leht võimaldab lisada saidile levinud keelte tõlkeid.</p><p>Kui soovitud keelt ei leitud, võid lisada uue tõlke.</p>

en: Continuing on
et: Jätkub

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
et: <p>See leht võimaldab su saidil keelt s.h. kohandatud keelt muuta.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
et: <p>Leht "Keeled" võimaldab lisada, muuta, kustutada ning muuta keelte järjekorda</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
et: <p>Keele lisamiseks kliki nuppu "Lisa keel".</p><p>Lisatud keeled kuvatakse keele nimekirjas ning seejärel on neid võimalik muuta ja kustutada.</p>

en: Reordering languages
et: Keelte järjekorra muutmine

en: Set a language as default
et: Määra vaikekeeleks

en: Modifying languages
et: Keelte muutmine

en: Choose the language you want to translate.
et: Vali keel, mida soovid tõlkida.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
et: Sisesta sõna või lause, mida soovid tõlkida. Lubatud on ka sõnaosa kasutamine.

en: Filter the search
et: Filtreeri otsingutulemusi

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
et: Kui soovid tõlkida midagi, mis pole veel tõlgitud, siis saad otsida tõlkimata sõnesid. Kui soovid muuta juba olemasolevat tõlget, siis peaksid otsima ainult tõlgitud sõnesid.

en: Apply your search criteria
et: Rakenda otsingutingimus

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
et: Otsingukriteeriumi rakendamiseks kliki <em>Filtreeri</em> nupul.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
et: Saad kirjutada oma isikliku tõlke paremas tulbas olevatele tekstiväljadele. Selleks, et teksti õigesti tõlkida ürita aru saada millises kontekstis seda kasutatakse.

en: Validate the translation
et: Valideeri tõlge

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
et: Kui oled tõlkimise lõpetanud, vajuta <em>Salvesta tõlked</em> nuppu. Tõlked tuleb salvestada iga kord enne leheküljelt navigeerimist või uue otsingu teostamist.

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
et: Antud tõlkeid kasutatakse saidi kasutajaliideses. Kui sa soovid neid kasutada mõnel teisel saidil või tõlkeprogrammis, saad need<a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">eksportida</a> .po failiks ja hiljem ka <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importida</a>.
