OpenBusiness Profile (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (52 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: All
oc: Tot

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Fields
oc: Camps

en: Send
oc: Mandar

en: Log in
oc: Se connectar

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Languages
oc: Lengas

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Tabs
oc: Onglets

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Translation language
oc: Lenga de la traduccion

en: Translation
oc: Traduccion

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Print
oc: Impression

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Translate
oc: Traduire

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Language name
oc: Nom de la lenga

en: Select language
oc: Causissètz una lenga

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
