OpenChurch (8.x-2.0-rc11) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Picture
sq: Fotografia

en: Menu item
sq: Zëri i menusë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Blog
sq: Ditari

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Header bottom
sq: Kreu poshtë
