OpenChurch (8.x-2.0-rc3) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Picture
eo: Bildo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Blog
eo: Blogo

en: Position
eo: Loko

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
