OpenChurch (8.x-2.0-rc3) - en to tr translation catalogue (68 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Images
tr: Resimler

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Cost
tr: Maliyet

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Help
tr: Yardım

en: Podcast
tr: Pod yayını

en: Audio
tr: Ses

en: Event
tr: Olay

en: Picture
tr: Görsel

en: Email
tr: E-posta

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Off
tr: Kapalı

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Location
tr: Konum

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Phone
tr: Telefon

en: Desc
tr: Azalan

en: Events
tr: Etkinlikler

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Position
tr: Konum

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Apply
tr: Uygula

en: Administrator
tr: Yönetici

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Your virtual face or picture.
tr: Sanal yüzünüz ya da resminiz.

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: All content
tr: Tüm içerikler

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Image to be shown if no image is uploaded.
tr: Görsel yüklenmediğinde gösterilecek görsel.

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Basic block
tr: Temel blok

en: A basic block contains a title and a body.
tr: Bir temel blok, bir başlık ve metinden oluşur.

en: Website feedback
tr: Web sitesi geri bildirimi

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML
