OpenChurch (8.x-2.0-rc4) - en to he translation catalogue (65 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Cost
he: עלות

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Help
he: עזרה

en: Audio
he: אודיו

en: Event
he: אירוע

en: Picture
he: תמונה

en: Email
he: דוא"ל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Off
he: כבוי

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Gallery
he: גלריה

en: Phone
he: טלפון

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: User login
he: כניסה

en: Blog
he: בלוג

en: Position
he: מיקום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Video
he: וידאו

en: Tabs
he: לשוניות

en: Apply
he: החל

en: When
he: מתי

en: Administrator
he: מנהל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Where
he: איפה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: All content
he: כל התכנים

en: Main page content
he: תוכן

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.

en: Contact Us
he: יצירת קשר

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Basic block
he: בלוק בסיסי

en: Website feedback
he: משוב על האתר

en: Event JSON
he: ארוע JSON
