OpenChurch (8.x-2.0-rc7) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Location
mk: Локација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
