OpenChurch (8.x-2.0-rc8) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Event
eu: Gertaera

en: Picture
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Blog
eu: Bloga

en: Position
eu: Kokapena

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
