OpenChurch (8.x-2.0-rc8) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Cost
sk: Náklady

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Event
sk: Podujatie

en: Picture
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Gallery
sk: Galéria

en: Phone
sk: Telefón

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Position
sk: Pozícia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

en: About
sk: Informácie o

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
