OpenChurch (8.x-2.0-rc8) - en to sv translation catalogue (69 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Images
sv: Bilder

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Cost
sv: Kostnad

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Help
sv: Hjälp

en: Audio
sv: Ljud

en: Event
sv: Händelse

en: Picture
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Off
sv: Av

en: Footer
sv: Sidfot

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Location
sv: Plats

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Gallery
sv: Galleri

en: Phone
sv: Telefon

en: Desc
sv: Fallande

en: Events
sv: Aktiviteter

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Blog
sv: Blogg

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Tabs
sv: Flikar

en: Apply
sv: Applicera

en: When
sv: När

en: Administrator
sv: Administratör

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Your virtual face or picture.
sv: Ditt virtuella ansikte eller bild.

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: All content
sv: Allt innehåll

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sv: Använd etiketter för att gruppera artiklar med liknande ämnen till kategorier.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: Image to be shown if no image is uploaded.
sv: Bild som skall visas om ingen bild är uppladdad.

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Basic block
sv: Grundläggande block

en: A basic block contains a title and a body.
sv: Ett enkelt block innehåller en titel och en brödtext.

en: Website feedback
sv: Återkoppling till webbplats

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML

en: Restricted HTML
sv: Begränsad HTML
