OpenChurch (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Cost
hu: Költség

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Event
hu: Esemény

en: Picture
hu: Kép

en: Email
hu: E-mail

en: Menu item
hu: Menüpont

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Off
hu: Ki

en: Footer
hu: Lábléc

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Gallery
hu: Galéria

en: Phone
hu: Telefon

en: Desc
hu: Csökk

en: Events
hu: Események

en: Text color
hu: Szövegszín

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ago
hu: óta

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Video
hu: Videó

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Tabs
hu: Fülek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Posted
hu: Beküldve

en: When
hu: Mikor

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

en: About
hu: Leírás

en: Current Image
hu: Jelenlegi kép

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Where
hu: Hol

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Header bottom
hu: Fejléc alsó része

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Plum
hu: Szilva

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Image to be shown if no image is uploaded.
hu: A megjelenített kép ha nincs kép feltöltve.

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: My site
hu: Saját webhelyem

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML
