OpenChurch (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်
