OpenChurch (8.x-2.1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
