OpenChurch (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Cost
pl: Koszt

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Event
pl: Termin

en: Picture
pl: Obraz

en: Menu item
pl: Element menu

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Footer
pl: Stopka

en: Welcome
pl: Witamy

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Gallery
pl: Galeria

en: Phone
pl: Telefon

en: Desc
pl: Malejąco

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Position
pl: Pozycja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ago
pl: temu

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Video
pl: Wideo

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Blue Lagoon
pl: Niebieska laguna

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Staff
pl: Personel

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Header bottom
pl: Kolor dolnej części nagłówka

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Slate
pl: Popielaty

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Plum
pl: Śliwka

en: Title and slogan
pl: Tytuł i slogan

en: Firehouse
pl: Remiza

en: Ice
pl: Lód

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Image to be shown if no image is uploaded.
pl: Obraz, który ma być wyświetlany jeśli nie zostanie wysłany żaden obraz.

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: My site
pl: Moja strona

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML
