OpenChurch (8.x-2.4) - en to dz translation catalogue (29 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Picture
dz: པར།

en: Menu item
dz: དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་

en: Header bottom
dz: མགོ་ཡིག་གི་མཇུག་
