OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Author
cs: Autor

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: More
cs: Více

en: Tags
cs: Štítky

en: Date
cs: Datum

en: Quote
cs: Citace

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Attachment
cs: Příloha

en: All
cs: Vše

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Map
cs: Mapa

en: author
cs: autor

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.
